https://bavarian.cz/wp-content/uploads/2020/04/alkoholfrei_2020_v2.png

Pšeničné nealkoholické pivo s isotonickým účinkem. Správný nápoj na uhašení žízně!

ERDINGER Alkoholfrei

Uhas svou žízeň!

Chlazený ERDINGER Alkoholfrei je to pravé nealko. Chutná skvěle a díky obsahu vitamínu B12, kyseliny listové a polyfenolů, které mají pozitivní účinek na imunitní systém, podporuje také Vaše zdraví. Díky svým isotonickým vlastnostem doslova pumpuje tělo prospěšnými látkami a žízeň uhasí až překvapivě rychle. Aby ERDINGER Alkoholfrei nezůstal nic dlužný pověsti “FIT nápoje” má snížené množství kalorií (pouze 125 kcal na 0,5 l) a je vyroben výhradně z přírodních surovin. Zároveň má na rozdíl od jiných nealkoholických nápojů dokonalou pivní chuť s příjemnou hořkostí a je vařeno s obvyklou pečlivostí a ohledem na požadavky nejvyšší kvality.

Ať už pří výkonu povolání, řízení vozidla či po sportu, ERDINGER Alkoholfrei nabízí to pravé osvěžení! Pikantní sladové tóny dokonale ladí s karamelově sladkými nuancemi. Požitek je doplněn stimulující hořkostí našeho chmelového aroma a nádechem lehké, ovocné kyselosti. K tomu se přidává jemně perlivá kyselina uhličitá.

Jednoduše řečeno – ERDINGER Alkoholfrei je v době, kdy jsou pro nás zdravý životní styl a pestrá a vyvážená strava velmi důležité, skvělým doplňkem. Plná a osvěžující chuť je už jen bonusem.

Proč pít nealkoholický Erdinger?

  • stimuluje imunitní systém
  • zvyšuje fyzickou výkonnost a psychickou odolnost
  • chrání před vyčerpáním
  • pomáhá udržovat správnou činnost svalů a metabolismu
  • má pozitivní účinek na kardiovaskulární systém

Pozn.: Pozitivní účinek polyfenolů na imunitní systém člověka byl studován a potvrzen Technickou univerzitou v Mnichově, a to v rámci největší studie maratonu na světe “Be-MaGIC”

ERDINGER Alkoholfrei v číslech
Alkohol: 0,5 %
Sacharidy: 5,3 g/100 ml
Energie: 25 kcal/100 ml
Mladina: 7,2 °P/100 ml