https://bavarian.cz/wp-content/uploads/2020/04/weissbier-2020.png

Originál od roku 1886.

Jedinečné pšeničné pivo a vrchol bavorského pivovarnického umění. Každý doušek Vás nutí chtít víc!

ERDINGER Weißbier mit feiner Hefe

Pravá chuť Bavorska!

Pšeničné pivo ERDINGER Weißbier je bavorskou klasikou, která patří mezi nejznámější pšeničná piva na světě. Vaří se s jemnými kvasinkami podle tradičních receptur a v přísném souladu s bavorským „Zákonem čistoty“. Dlouholeté zkušenosti, neustálá kontrola kvality a nejjemnější suroviny garantují tomuto zlatému moku nezaměnitelnou chuť, která se proslavila na pěti světových kontinentech.

Síla tohoto klasického pšeničného piva spočívá v harmonické rovnováze různých chutí. Jemně kořeněná chuť pšenice a kvasnic se míchá s mírně hořkým chmelem. Osvěžující oxid uhličitý zajišťuje jeho typickou živost. Jde o prémiové pivo, jehož plný, ale elegantní charakter zanechává dlouhotrvající dojem konečného bavorského potěšení.

ERDINGER Weißbier je pivo, které zrálo tradičně v lahvi jako šampaňské. Dokonce i dnes je v lahvi fermentováno tradičním způsobem. Trvá tři až čtyři týdny než dojde k vykreslení a může být distribuováno. Nabízí víc než jen perlivé osvěžení – nechá Vás pocítit pravou chuť Bavorska.

Opravdu jedinečné pšeničné pivo!

ERDINGER Weißbier v číslech
Alkohol: 5,3 %
Sacharidy: 2,6 g/100 ml
Energie: 44 kcal/100 ml
Mladina: 12,6 °P/100 ml

Varianty produktu: 0,33 l; 0,5 l; 0,5 l plech; 20 l KEG; 30 l KEG